Opis produktu
Użytkowanie

Atrakcyjna oferta naszego sklepu została także uzupełniona o propozycje dla panów - w naprawdę szalenie modnych kolorach. Mamy świadomość, iż dzisiejszy mężczyzna przykłada większą wagę do swojego wyglądu - dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów prezentując tak mocno osadzone w trendach męskie skarpety wzorowane.

 

Jednak nie tylko dlatego warto postawić właśnie skarpety. Wyróżniają się one również doskonałym wykonaniem z wysokiej klasy bawełny czesankowej, a to przekłada się na fakt, iż w istocie nosi się je bardzo dobrze. Skóra może w nich swobodnie oddychać, co na pewno doceni każdy żyjący aktywnie mężczyzna. Warto także wspomnieć o tym, iż są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a ich przyjazna dla kieszeni cena to szczególna korzyść, dzięki której można kupić więcej niż jedną parę na raz.

Skład procentowy
Bawełna 87%
Poliamid 11%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.