Opis produktu

To nasza przesympatyczna propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w wieku od 2-6 lat. Uniwersalna kolorystyka i miły dla oka wzór sprawiają, iż dzieci będą chętnie po nie sięgać. Wysoka jakość materiału oraz odporność za zabrudzenia to pewność, iż rodzice będą zadowoleni z tego wyboru.

 

Warto zwrócić uwagę na to, iż te wzorowane skarpety mimo, iż tak dobrego gatunku są w okazyjnie niskiej cenie. To szansa na kupienie więcej niż jednej pary za jednym zamachem, bez uszczerbku w domowym budżecie – bo jak wiadomo – skarpet w dziecięcej garderobie nigdy za dużo! Bawełna, z której zostały wykonane jest dodatkowo dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala skórze na stópkach malucha swobodnie oddychać. To przekłada się na komfort noszenia nawet przez wiele godzin. Serdecznie polecamy te dziecięce skarpety!

Skład procentowy
Bawełna 87%
Poliamid 11%
Elastan 2%

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.