Opis produktu

Interesującą ofertę naszego sklepu uzupełniliśmy o ładne i wygodne skarpety wzorowane dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. To model unisex, co oznacza iż równie dobrze w tych skarpetkach mogą chodzić zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Słowem, ten model nadaje się dla każdego malucha! Rodzice również polubią prezentowane skarpetki ze względu na ich dobrą cenę i wysoką jakość.

 

W tym projekcie użyto bawełny czesankowej. Jest to materiał znany nie tylko ze swojej trwałości i miękkości równocześnie, ale także zapewnia skórze „oddychalność”. Ma to ogromne znaczenie, gdyż przecież mowa o garderobie dla dzieci, które pozostają przez cały dzień na wysokim poziomie aktywności. To nie koniec zalet – warto także wspomnieć o tym, iż nawet po wielu praniach skarpety nie stracą ani swojego fasonu, ani kolorów.

Skład procentowy
Bawełna 87%
Poliamid 11%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.