Opis produktu
Użytkowanie

Skarpety męskie powinny być przede wszystkim wygodne i wytrzymałe. Nie jest przecież tajemnicą, jak aktywnym potrafi być dzień każdego mężczyzny. Wielu producentów jednak zdaje się zapominać, iż oprócz powyższych cech skarpety dedykowane panom powinny także dobrze wyglądać. My nie popełniliśmy tego błędu, a te szare skarpety wzorowane są tego najlepszym przykładem.

 

Oczywiście oprócz walorów estetycznych mamy do czynienia z niezwykle solidnym produktem. Zadbaliśmy o dokładne wykonanie skarpet, a fakt iż do ich użycia postawiono na bawełnę czesankową sprawia, iż są naprawdę komfortowe. Pozwalają także skórze oddychać, co jest ich wielkim plusem. Nie bez znaczenia jest także ich wyjątkowo atrakcyjna cena - to dzięki niej można sobie pozwolić od razu na zakup więcej niż jednej pary, by w pełni uzupełnić swoją szufladę z bielizną na długi czas. Zapraszamy!

Skład procentowy
Bawełna 77%
Poliamid 21%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.