Opis produktu
Użytkowanie

Klasyczny model dla aktywnych mężczyzn - proponowane przez nas skarpety męskie wzorowane w subtelnych kolorach na pewno staną się jedną z ulubionych par. Warto zwrócić na ich wysokiej jakości wykonanie z bawełny czesankowej. Użycie właśnie tego materiału zapewnia komfort użytkowania, głównie dzięki temu iż jest miękka i o właściwościach "oddychających".

 

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż cena skarpet jest na tyle atrakcyjna, iż można sobie za jednym zamachem pozwolić na zakup więcej niż jednej pary. Zapewniamy również, że prezentowane skarpety męskie na pewno posłużą przez długi czas - nawet po wielu praniach będą prezentować się równie dobrze. Zatem nie ma sensu szukać dalej idealnych skarpet, skoro tutaj na wyciągniecie ręki prezentujemy tak dobrze i estetycznie wykonane. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Skład procentowy
Bawełna 87%
Poliamid 11%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.