Opis produktu
Użytkowanie

Stopki gładkie 6 – 11 lat w ciemnym kolorze to bardzo dobry dodatek do szafy każdego szybko rozwijającego się dziecka. Najmłodsi członkowie rodziny bardzo aktywnie wykorzystują okres letni. W trakcie codziennych zabaw w upalne dni, bardzo łatwo jednak nabawić się rozmaitych kontuzji w wyniku źle dopasowanego obuwia oraz skarpet. Ubierając dziecko do letnich wyjść trzeba zacząć od podstaw. Stopki gładkie 6 – 11 lat wykonane zostały z wysokiej jakości elastycznych materiałów, które ściśle przylegają do powierzchni stopy, pozwalając jej jednocześnie na swobodne oddychanie.  W efekcie dziecko może cieszyć się pełnym komfortem, wygodą oraz ochroną w praktycznie każdej sytuacji. Stopki gładkie 6 – 11 lat to nieduży koszt, który bardzo szybko się zwraca – nie tylko na poziomie finansowym.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.