Opis produktu
Użytkowanie

Stopki gładkie damskie w kolorze czarnym w okresie letnim powinny jak najszybciej znaleźć się na wyposażeniu szafy każdej nowoczesnej kobiety. Zapewnią one skuteczną ochronę stóp przed różnorodnymi otarciami oraz odparzeniami, o które nietrudno w trakcie gorących miesięcy. Stopki gładkie damskie w kolorze czarnym zostały wykonane z wysokiej jakości elastycznych włókien, dzięki temu bardzo dobrze przylegają one do powierzchni stopy, nie powodując zbędnego ucisku oraz zapewniając skórze swobodne oddychanie. Nadadzą się one zarówno do dynamicznych ćwiczeń na siłowni lub fitness klubie, jak i leniwego spędzania wolnego czasu w domu.  Stopki gładkie damskie to połączenie wysokiej jakości, wytrzymałości oraz bardzo korzystnej ceny. Zapraszamy wszystkie panie gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.