Opis produktu
Użytkowanie

Dopasowanie skarpet pod unikalne potrzeby oraz preferencje nastolatka to niejednokrotnie bardzo uciążliwe zadanie, z którym wcześniej lub później będzie musiał zderzyć się każdy rodzic. Lato dla młodych ludzi jest okresem bardziej wytężonej aktywności. Młodzi angażują się na co dzień w coraz większą ilość aktywności, która niestety sprzyja potencjalnym kontuzjom. Różnorodne otarcia oraz odciski w wyniku źle dopasowanych skarpet to problem, którego można bardzo łatwo uniknąć. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych młodszych klientów, prezentujemy do dyspozycji rodziców stopki wzorowane 11 – 15 lat, wykonane z wysokiej jakości elastycznych materiałów. Prezentowane stopki wzorowane 11 – 15 lat dobrze przylegają do powierzchni stopy, zapewniając jej jednocześnie swobodne oddychanie. Jest to produkt, który każdy intensywnie żyjący nastolatek powinien mieć na wyposażeniu swojej szafy.

Skład procentowy
Bawełna 90%
Poliamid 8%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.