Opis produktu
Użytkowanie

Stopki wzorowane 11 – 15 lat to doskonałe dopełnienie do szafy aktywnie żyjących nastolatków. Prezentowany produkt świetnie sprawdzi się w lato, kiedy to żar lejący się z nieba jest w stanie wywołać wiele bolesnych kontuzji i otarć. Ciepła pogoda nie wybacza, o czym świetnie mogą się przekonać młodzi ludzi w źle dobranych co do okoliczności butach oraz skarpetach. Stopki wzorowane 11 – 15 lat wykonane są z wysokiej jakości elastycznych materiałów, które sprawiają, że stopa może swobodnie oddychać oraz jest adekwatnie zabezpieczona. Prezentowany produkt charakteryzuje się dużą wytrzymałości na codzienną intensywną eksploatację oraz takie czynniki jak: zabrudzenia, przetarcia oraz częste prania. Stopki wzorowane 11 – 15 lat to niewielki wydatek, który zwyczajnie się opłaca.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.