Opis produktu
Użytkowanie

Skarpety, które będą zdolne wytrzymać tempo szybko dorastającego malucha to zakup priorytetowy, szczególnie w okresie letnim. Poniżej prezentujemy Państwu opracowane specjalnie na potrzeby najmłodszych stopki wzorowane 2 – 6 lat, które zapewnią każdemu najmłodszemu członkowi rodziny pełną ochronę oraz bezpieczeństwo. Stopki wzorowane 2 – 6 lat zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, których podstawą jest bawełna. Dzięki temu pozwalają one oddychać skórze podczas intensywnego ruchu, znacznie zmniejszając ryzyko wystąpienia różnorodnych, dotkliwych odparzeń. Prezentowane stopki wzorowane 2 – 6 lat będę idealnym dodatkiem do szafy każdego malucha, nieduży koszt oraz bardzo dobra wytrzymałość sprawiają, że jest to inwestycja, która zwyczajnie się opłaca.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.