Opis produktu
Użytkowanie

Dopasowanie skarpetek w lato dla najmłodszego członka rodziny często sprawia niemałe kłopoty. Wybranie produktu, który będzie jednocześnie wygodny oraz funkcjonalny jest procesem, który pochłania dużą ilość czasu nowoczesnym, zabieganym rodzicom. Decydowanie się na pierwsze lepsze rozwiązania jest najprostszym sposobem do spowodowania odparzeń na nogach swojego dziecka. W przypadku najmłodszych odpowiednie dopasowanie skarpet na lato ma zasadnicze znaczenie. W okresie ciepłych miesięcy najmłodsi członkowie rodziny ruszają się znacznie więcej. Dobrym dodatkiem do codziennej eksploatacji oraz poznawania otaczającego świata są stopki wzorowane skierowane na potrzeby dzieci w wieku 2 – 6 lat. Stopki wzorowane 2 – 6 lat zapewnią doskonałą ochronę dla najmłodszych, a rodzicom dadzą pełną świadomość, że ich dziecko będzie cieszyć się odpowiednim komfortem w każdej sytuacji.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.