Opis produktu
Użytkowanie

Wybranie odpowiednich skarpet na lato dla najmłodszych może wydawać się czymś banalnym, jednak istota problemu daje szybko o sobie znać przy sklepowej półce. Ilość opcji potrafi oszołomić zapracowanego rodzica, niestety w efekcie pochopnych decyzji często nabywa się produkt niesprawdzony, który zamiast wygody przyniesie najmłodszemu członkowi rodziny spory dyskomfort. Trzeba pamiętać, że małe dzieci w wieku od 2 do 6 lat bardzo dynamicznie poznają świat – wszędzie ich pełno, z czego rodzic doskonale zdaje sobie sprawę. Lato to czas, kiedy małe dziecko musi być bardziej zabezpieczone. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców prezentujemy Państwu wygodne, wytrzymałe oraz oddychające stopki wzorowane 2 – 6 lat, które zapewnią każdemu maluchowi komfort oraz swobodę w lepszym poznawaniu otaczającego go świata.

Skład procentowy
Bawełna 90%
Poliamid 8%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.