Opis produktu

Wybranie odpowiednich skarpet na okres letni dla małego dziecka to wbrew pozorom niemały kłopot. Ważnym jest by kupiony produkt charakteryzował się nie tylko dobrą ceną, ale przede wszystkim wytrzymałością na różnorodne czynniki – zabrudzenia, częste prania oraz przetarcia. Małe dziecko w okresie 2 – 6 lat bardzo intensywnie poznaje otaczający go świat, w efekcie dobranie odpowiednich co do okoliczności skarpet jest kluczowe. Duża ilość ruchu, szczególnie w lato, gdy żar leje się z nieba jest w stanie spowodować różnorodne, bolesne odparzenia oraz otarcia. Stopki wzorowane 2 – 6 lat skutecznie zmniejszają ryzyko tego typu sytuacji. Prezentowany produkt to zakup, który bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku, przynosząc każdemu najmłodszemu członkowi rodziny odpowiednią ochronę oraz komfort w noszeniu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.