Opis produktu
Użytkowanie

Stylowe stopki wzorowane damskie w kolorze szarym to w trakcie nadchodzących gorących miesięcy wręcz priorytetowy zakup do domowej szafy. Stopki wzorowane damskie prezentowane w ofercie naszego sklepu charakteryzują się bardzo dobrym połączeniem jakości wykonania, wytrzymałością na różnorodne czynniki (jak spieranie, mechacenie, przedarcia, zabrudzenia) oraz korzystną ceną, która z pewnością nie uszczupli portfela. Stopki wzorowane damskie w kolorze szarym bardzo dobrze przylegają do powierzchni stopy zapewniając miękkie uczucie komfortu z noszenia w każdej sytuacji nie powodując przy tym zbędnego ucisku.  Dzięki temu dynamicznie działająca na co dzień kobieta może zwyczajnie lepiej funkcjonować. Zapraszamy wszystkie panie gorąco do zakupów.

Skład procentowy
Bawełna 77%
Poliamid 21%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.