Opis produktu

Sztulpeny bezuciskowe chroniące przed kleszczami

Skład:

77% Bawełna

18% Poliamid

3% Poliester

2% Elastan

Poznaj nasze bezuciskowe getry antykleszczowe

 

Bezuciskowe getry antykleszczowe to nowość z naszej linii produktów Contra Borelia. Ich głównym zadaniem jest minimalizowanie możliwości lądowania i ukąszeń szerokiego zakresu insektów w tym w szczególności: komarów, kleszczy, wszy, pcheł, much tse-tse i much piaskowych, meszek, pluskiew oraz przeciw roztoczom kurzu domowego. Getry Contra Borelia zawierają biobójczą substancję czynną AM 23-24 szwajcarskiej firmy Sanitized na bazie permetryny. Została ona dopuszczona do obrotu poprzez rejestrację w Urzędzie Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Jeśli więc wybierasz się w miejsce, gdzie ryzyko spotkania się oko w oko z nieprzyjacielem jest wysokie, koniecznie załóż na nogi nasze getry antykleszczowe. Wyroby Contra Borelia powinny towarzyszyć Ci podczas wszelkiej aktywności w okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni w szczególności w pobliżu akwenów wodnych, kompleksów leśnych oraz miejskich terenów zielonych.

 

Bezuciskowe getry antykleszczowe jak sama nazwa wskazuje, nie powodują uczucia dyskomfortu spowodowanego nadmiernym uciskiem. Elastyczne ściągacze dbają o ty, by idealnie przylegały one do nóg, zapewniając jednocześnie swobodny przepływ krwi. Połączenie naturalnej przędzy bawełnianej z domieszką włókien elastycznych tworzy idealną mieszankę materiałów, która jest gwarantem ponadprzeciętnego komfortu i wygody w trakcie użytkowania getrów Contra Borelia.   

 

Dzięki dostępności w dwóch ponadczasowych kolorach - beżu oraz kahki - oraz uniwersalnym rozmiarze każda Klientka i Klient naszego sklepu wybierze model dopasowany do jego potrzeb.

Preparat, który ma za zadanie odstraszanie insektów utrzymuje się na produkcie do 40 prań. 

 

Czy wyroby Contra Borelia są bezpieczne dla ich użytkowników?

 

Wszystkie produkty z linii Contra Borelia posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Oznacza to, że zostały przebadane pod kątem substancji szkodliwych i nie stanowią zagrożenia dla naszych Klientów. Należy jednak zaznaczyć, że niewłaściwe stosowanie  bezuciskowych getrów antykleszczowych może powodować działania niepożądane. Wyrobów Contra Borelia nie powinny stosować osoby m.in. z objawami nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

 

Pamiętaj, że getry antykleszczowe należy zawsze stosować zgodnie z opisem na opakowaniu lub według wskazań specjalisty, a w przypadku wszelkich wątpliwości zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.