Opis produktu

Podkolanówki bezuciskowe chroniące od kleszczy.

Skład:

80% Bawełna

18% Poliamid

2% Elastan

Stop niechcianym insektom - poznaj podkolanówki antykleszczowe Wola

 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wrócić do mieszkania po porannym joggingu leśną ścieżką lub popołudniowym spacerze w pobliżu lokalnego jeziora i zauważyć na swojej skórze ślady po ukąszeniach komarów lub - co gorsza - niechcianego przyjaciela w postaci kleszcza? Jeśli tak to nasze bezuciskowe podkolanówki męskie antykleszczowe koniecznie powinny na stałe zagościć w Twojej garderobie. Ich głównym zadaniem jest bowiem minimalizowanie możliwości lądowania i ukąszeń szerokiego zakresu insektów m.in. kleszczy i komarów. Podkolanówki Contra Borelia powinny towarzyszyć Ci podczas wszelkiej aktywności w okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni w szczególności w pobliżu akwenów wodnych, kompleksów leśnych oraz miejskich terenów zielonych.

 

Podkolanówki męskie antykleszczowe charakteryzuje prążkowany materiał oraz komfortowy elastyczny ściągacz, który bez uczucia nadmiernego ucisku utrzymuje je pod kolanem niezależnie od tego jak bardzo aktywnie spędzasz właśnie czas. Wysoka zawartość bawełny w składzie sprawia, że podkolanówki antykleszczowe są nie tylko niezwykle miękkie i przyjemne dla skóry, ale także dbają o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatek włókien elastycznych jest natomiast gwarantem ich perfekcyjnego przylegania do nóg.

 

Bezuciskowe podkolanówki męskie antykleszczowe dostępne są dwóch uniwersalnych kolorach - beżu oraz khaki. Pierwsza barwa dopasuje się do koloru Twojej skóry, natomiast druga pozwoli na doskonały kamuflaż na terenach zielonych. 

Preparat, który ma za zadanie odstraszanie insektów utrzymuje się na produkcie do 40 prań. 

 

Co zawierają wyroby Contra Borelia?

 

Zarówno podkolanówki męskie antykleszczowe jak i inne produkty z linii Contra Borelia zawierają biobójczą substancję czynną AM 23-24 szwajcarskiej firmy Sanitized na bazie permetryny. Została ona dopuszczona do obrotu poprzez rejestrację w Urzędzie Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Wszystkie wyroby Contra Borelia są także oznaczone certyfikatem OEKO-TEX Standard 100 - zostały więc przebadane pod kątem substancji szkodliwych i mogą być stosowane do użytku.

 

Pamiętaj, że podkolanówki Contra Borelia należy zawsze stosować zgodnie z opisem na opakowaniu lub według wskazań specjalisty, a w przypadku wszelkich wątpliwości zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.