Opis produktu
Użytkowanie

Białe skarpetki, typu mokasynka dla mężczyzn w kolorze białym. Krótkie skarpetki zaprojektowane do noszenia z mokasynami, sięgające przed kostkę. Skarpetki wykonane są z wysokiej jakości bawełny czesankowej, która poza dużą wytrzymałością na rozciąganie i wycieranie, jest też miękka i przyjemna w dotyku. Skarpetki te stanowią konieczny element garderoby każdego miłośnika mokasynów, zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, przez co niwelują powstawanie przykrych zapachów, nawet w bardzo ciepłe dni. Skarpetki wykonane techniką bezszwową, nie pozostawiają żadnych otarć i śladów oraz doskonale przylegają do ciała. Model dostępny w kilku rozmiarach do wyboru, od rozmiaru 39 do 47.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.