Opis produktu
Użytkowanie

Skarpetki męskie, długie

Długie skarpetki męskie, sięgające długości połowy łydki, wykończone na górze szeroki i elastycznym ściągaczem. Skarpetki posiadają część palcową wykonaną metodą bezszwową oraz specjalnie opracowaną część palcową, by zapewniać wyjątkowy komfort noszenia. Skarpetki są wykonane z bawełny merceryzowanej, która wykazuje się większą odpornością od klasycznych przędz bawełnianych nie poddanych procesom merceryzacji. Skarpetki te są bardzo miękkie w dotyku, wyprodukowane bez użycia elastanu, dzięki czemu dobrze służą nawet wrażliwym stopom. Model ten chroni stopy przed zimnem oraz dobrze przepuszczają powietrze, zapobiegając powstawaniu przykrego zapachu. Skarpetki są dostępne w kilku rozmiarach do wyboru, w kolorze ciemnej szarości.

Skład procentowy
Bawełna merceryzowana 51%
Poliamid 49%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.