Opis produktu

Minimalistyczny wygląd łączy się z prawdziwym bogactwem walorów użytkowych! Marka Wola zaproponowała podkolanówki cupron damskie w linii Assistance Soks oparte o technologię stopniowej kompresji. Konstrukcja wykonana została w taki sposób, aby poprzez delikatny napór oddziaływać na nogi. Siła nacisku jest odpowiednio dobrana – z jednej strony stymuluje mikrokrążenie krwi, z drugiej strony nie powoduje dyskomfortu. Wykończenie wykonane zostało z płaskiej taśmy, która nie wywołuje mocnego ucisku i nie odznacza się na nogawce nawet z cienkiego materiału. Produkt dedykowany głównie dla osób wykonujących pracę stojącą lub siedzącą oraz borykających się z problemami ciężkich, opuchniętych nóg po podróży. Model odznacza się wysoką sprężystością, dzięki zastosowaniu elastycznych przędz, przez co bardzo szybko można go założyć na nogę. Materiał zapewnia ponadto przyjemne odczucie w kontakcie ze skórą, a optymalna grubość gwarantuje jej maskowanie.

Skład procentowy
Wiskoza 39%
Poliamid 51%
Elastan 10%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.