Opis produktu

Prosta forma produkty kryje w sobie ogromny potencjał! Damska podkolanówka kompresyjna z linii Assistance Socks wykorzystuje technikę stopniowanej kompresji. Delikatny ucisk, równomiernie rozłożony na całej długości produktu, pobudza w określony sposób mikrokrążenie krwi. Pozwala to ograniczyć efekt zmęczonych i opuchniętych nóg. Subtelny napór nie wywołuje dyskomfortu ani bólu i jest niemal nieodczuwalny podczas noszenia. Marka Wola zastosowała bowiem przemyślane rozłożenie ucisku, dostosowując je do naturalnej fizjonomii ludzkiej, a także wykończyła produkt miękkim . Podkolanówki doskonale sprawdzają się w długiej podróży oraz w trakcie pracy stojącej, gdy nogi narażone są szczególnie na opuchnięcie, zmęczenie i ból. Przy wykonaniu produktu użyto mieszanki przędz poliamidu i elastanu tworząc elastyczną dzianinę z dodatkiem kolagenu o grubości 70 DEN. Pozbawiony transparentności materiał bardzo dobrze maskuje naturalny odcień skóry.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 72H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 72 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.