Opis produktu

Dopracowany perfekcyjnie model podkolanówki damskiej cupron z linii Assistance Socks wykorzystuje nowoczesne technologie w służbie codziennego komfortu. Materiał, z którego zostały wykonane, wykorzystuje bowiem cząsteczki miedzi o właściwościach antybakteryjnych. Zapewnia to bardzo dobre warunki higieniczne dla osób, które uprawiają sport bądź borykają się problemem nadpotliwości stóp. Jony metalu ograniczają rozwój szkodliwych bakterii, zapewniając odpowiednią ochronę. Oprócz tych szczególnych właściwości skarpetki cechuje także bardzo wysoka miękkość, doskonała elastyczność, a także przewiewność. Dzięki tym cechom produkt doskonale sprawdza się na co dzień, a także podczas treningów. Ponadto świetnie prezentuje się na nodze. Przylegająca do ciała, sprężysta dzianina otula łydkę podkreślając efektownie jej kształt. Całość utrzymana została w niemal jednolitym odcieniu z delikatnym ustępstwem na rzecz wykończenia stopy. Pięta, palce oraz spodnia część pozostają w jasnej barwie.

Skład procentowy
Bawełna 81%
Poliamid 8%
Elastan 1%
Poliester 10%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.