Opis produktu

Doskonałe rajstopy marki Milkofil dla Ciebie. Prezentujemy gładkie rajstopki doskonałe dla każdego maluszka, którego rodzice cenią sobie wygodę dziecka i jego bezpieczeństwo. Doskonały materialnie powoduje żadnych podrażnień, które znane są w przypadku stosowania na co dzień ubranek bawełnianych. Tu również mamy bawełnę, ale jej najlepszą odmianę – bawełnę czesankową, która cechuje się niezwykle dużą delikatnością i jednocześnie wytrzymałością, której nie spotkasz w przypadku innych materiałów. Rajstopy gładkie 0-2 lata MILKOFIL na pewno zaskoczą Cię doskonałym wykończeniem i solidnością wykonania, ale przede wszystkim będą dobrym uzupełnieniem codziennej garderoby Twojej pociechy w tak młodym wieku jak 0-2 lata. Wybierz jakościowe rozwiązanie, które pozwoli Ci na uzyskanie bezpieczeństwa i wygody Twojego dziecka.

Skład procentowy
Bawełna 48%
Poliamid 22%
Polipropylen 2%
Elastan 2%
Włókno białkowe 26%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.