Opis produktu
Użytkowanie

Oryginalne wzornictwo tego modelu Little Miss przejawia się w bardzo drobnych akcentach koloru srebrnego. Biała powierzchnia rajstop jest subtelnie poprzetykana mieniącą się nicią. Niezwykle drobne detale są niemal niewidoczne, jednak z perspektywy całości tworzą bardzo spektakularny efekt. To propozycja na pierwsze wielkie wyjścia. Rajstopy będą cudownie prezentowały się podczas sylwestrowego balu, Wigilii rodzinnej, czy ważnych wydarzeń w przedszkolu. Marka Wola zaproponowała przy tym wyjątkowo wysoki komfort. Wyroby powstały na bazie mikrofibry – miękkiego w dotyku i elastycznego materiału. Dzianina bardzo dobrze przylega do ciała, zapewniając maksymalny komfort cieplny i swobodę ruchów. Ponadto marka Wola zastosowała bardzo praktyczne, a zarazem efektowne wykończenie – bez wyraźnie zaznaczonej części palców i pięty. Pozwala to na założenie odkrytych lakierek oraz modnych balerinek.

Skład procentowy
Poliamid 94%
Elastan 6%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.