Opis produktu

Czerwone rajstopy dziecięce z wyraźnym wzorem pociesznej myszki Mikkie to sprawdzony codzienny dodatek odzieżowy (zarówno na wyjścia jak i po domu), który świetnie dopełni przestrzeni szafy dziecka w okresie jesienno – zimowym. Prezentowane rajstopy charakteryzują się bardzo dobrym połączeniem wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości, miękkiego komfortu oraz korzystnej ceny. Dzięki temu są one szybką oraz efektywną inwestycją w jedynie najlepsze rozwiązania odzieżowe dla najmłodszego członka rodziny, która błyskawicznie się zwróci i to na wielu poziomach. Rajstopy dziecięce dzięki wykonaniu z bardzo dobrej klasy materiałów charakteryzują się dużą odpornością na czynniki związane z codzienną (intensywną) eksploatacją jak: różnorodne zabrudzenia, przedarcia, mechacenie czy spieranie. Kupując prezentowane rajstopy dziecięce rodzice mają pewność, że zapewniają swojemu dziecku efektywne, wygodne oraz stylowe rozwiązanie, które będzie wydajnie służyć przez długie tygodnie po zakupie.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.