Opis produktu

Rajstopy dziecięce długie z wyraźnym wzorem Disney’owej myszki Minnie stanowić będą bardzo dobre dopełnienie do codziennego ubioru w trakcie trwania zimnych, jesienno – zimowych miesięcy. Prezentowane przez nasz sklep rajstopy dziecięce charakteryzują się bardzo dobrym połączeniem wytrzymałości, miękkiego komfortu, skutecznej ochrony oraz korzystnej ceny.  W efekcie rodzice zakupujący tego rodzaju produkt mają pełną świadomość, że nabywają jedynie najlepsze rozwiązanie odzieżowe dla swojego dziecka. Rajstopy dziecięce dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane zostały z najlepszych materiałów jak między innymi bawełna czesankowa – dzięki temu doskonale znoszą one działanie negatywnych czynników wiążących się z codzienną eksploatacją jak – spieranie, różnorodne zabrudzenia, mechacenia oraz ryzyka przedarć. Jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko jak i długoterminowym rozrachunku.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.