Opis produktu

Rajstopy dziecięce długie z wyraźnym oraz barwnym wzorem Disney’owej myszki Minnie to idealne codzienne dopełnienie do szafy każdej małej księżniczki na okres jesienno – zimowy. Rajstopy dziecięce długie będą doskonale chronić dziecko przed chłodem zapewniając mu jednocześnie miękki komfort płynący z noszenia, zarówno w trakcie różnorodnych wyjść jak i w przestrzeni domowej. Prezentowane rajstopy bardzo dobrze przylegają do ciała nie powodując zbędnych ucisków – dzięki temu dziecko zachowuje pełnię mobilności, a skóra może swobodnie oddychać. Rajstopy wykonane zostały przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że charakteryzują się one bardzo dobrą odpornością na zabrudzenia, spieranie, mechacenie oraz przedarcia. W efekcie stanowią one sprawdzoną inwestycję w najlepsze rozwiązania odzieżowe dla dziecka, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko jak i długofalowym wymiarze. Zapraszamy wszystkich rodziców gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.