Opis produktu

Rajstopy dziecięce długie z wyraźnym oraz barwnym wzorem Disney’owej myszki Minnie będą idealnym dodatkiem odzieżowym w czasie zimnych jesienno – zimowych miesięcy do garderoby każdej małej księżniczki. Prezentowane rajstopy dziecięce wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technik produkcyjnych. Dzięki temu charakteryzują się one bardzo dobrą odpornością na różnego typu zabrudzenia, mechacenie, spieranie oraz ryzyko przedarć, wydajnie znosząc codzienną (intensywną) eksploatację. W efekcie prezentowane rajstopy dziecięce są szybką oraz sprawdzoną inwestycją, w jedynie najlepsze dziecięce rozwiązania odzieżowe, która błyskawicznie się zwraca wydajnie służąc przez długie tygodnie po dokonaniu zakupu. Rajstopy zapewnią najmłodszemu członkowi rodziny zarówno adekwatną, co do dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych ochronę przed chłodem jak i miękki komfort w noszeniu (nie krępując niepotrzebnie ruchów). Zapraszamy wszystkich rodziców do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.