Opis produktu

Solidnie wykonane rajstopy z plecionej bawełny. Rajstopy splot 0-2 lata to doskonały sposób na ubranie dziecka w sposób niewiarygodni stylowy i jednocześnie schludny. Dostępnych kilka różnych kolorów, z których na pewno dopasujesz coś idealnego do dosłownie każdej kreacji jaką Twoje dziecko na co dzień nosi. Warto wybrać ten typ rajstop przede wszystkim z uwagi na to jak ciepłe są one i jak wiele dają wygody Twojemu dziecku. Wiele krojów i kolorów do wyboru w naszym sklepie to gwarancja zadowolenia, ale przed wszystkim najważniejsze jest to, że w rajstopkach tego typu doskonale czują się najbardziej zainteresowani czyli małe dzieci. Rajstopy te doskonale sprawują się tak na co dzień jak również dzięki stylowym wykończeniom możemy ich użyć na specjalne okazje, by nasze dziecko prezentowało się znakomicie w czasie ich trwania.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.