Opis produktu
Użytkowanie

Solinie wykonane rajstopy dziecięce przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Doskonałe rozwiązanie na wszelkie letnie i wiosenne dni, kiedy Twoje dziecko powinno mieć ubranie maksymalnie dla niego wygodne. Rajstopy wiosenno-letnie 2-6 lat gładkie to produkt, który gwarantuje małemu dziecku odpowiednie zabezpieczenie przed wiatrem, ale jednocześnie wygodę i komfort użytkowania. Gładkie rajstopki w doskonałych kolorach na pewno uda Ci się dopasować odpowiednio do wymaganego stroju na daną okazję. Dzięki wzmocnieniom w strefach szczególnie u maluchów narażonych na przetarcie takich rajstop można używać znacznie dłużej i posłużą na pewno tak długo jak będzie to konieczne. Produkt polecamy wszystkim rodzicom, którzy stawiają przede wszystkim na wygodę swoich dzieci i chcą uniknąć jakichkolwiek podrażnień skórnych, które niestety często pojawiają się, gdy używa się słabszej jakości rajstop.

Skład procentowy
Bawełna 70%
Poliamid 26%
Elastan 4%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.