Opis produktu

Solinie wykonane rajstopy dziecięce przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Doskonałe rozwiązanie na wszelkie letnie i wiosenne dni, kiedy Twoje dziecko powinno mieć ubranie maksymalnie dla niego wygodne. Rajstopy wiosenno-letnie 2-6 lat gładkie to produkt, który gwarantuje małemu dziecku odpowiednie zabezpieczenie przed wiatrem, ale jednocześnie wygodę i komfort użytkowania. Gładkie rajstopki w doskonałych kolorach na pewno uda Ci się dopasować odpowiednio do wymaganego stroju na daną okazję. Dzięki wzmocnieniom w strefach szczególnie u maluchów narażonych na przetarcie takich rajstop można używać znacznie dłużej i posłużą na pewno tak długo jak będzie to konieczne. Produkt polecamy wszystkim rodzicom, którzy stawiają przede wszystkim na wygodę swoich dzieci i chcą uniknąć jakichkolwiek podrażnień skórnych, które niestety często pojawiają się, gdy używa się słabszej jakości rajstop.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.