Opis produktu

Rajstopy dziecięce 0 – 2 lata to w okresie jesienno – zimowym dodatek niezbędny do szafy każdego małego dziecka. Odpowiednie zabezpieczenie najmłodszego członka rodziny przed chłodem oraz dynamicznie zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi ma pierwszorzędne znaczenie dla każdego rodzica. Prezentowane rajstopy dziecięce 0 – 2 lata charakteryzują się doskonałym połączeniem wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości, komfortu płynącego z użytkowania oraz korzystnej ceny. W efekcie są one szybką oraz sprawdzoną inwestycją jedynie w najlepszego rozwiązania odzieżowe, która błyskawicznie się zwraca zarówno w krótko, jak i długofalowym rozrachunku. Nabywając rajstopy dziecięce 0 – 2 lata rodzice mają 100% pewności, że ich dziecko będzie należycie zabezpieczone przed chłodem bez uszczerbku w swobodzie ruchów.

Skład procentowy
Bawełna 84%
Poliamid 12%
Polipropylen 2%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.