Opis produktu

Różowe rajstopy wzorowane 0 – 2 lata w kolorowe kwiatkowe wzory świetnie wyglądać będzie na małej nóżce każdej najmłodszej domowej księżniczki. Prezentowane rajstopki nadają się doskonale zarówno do wieczornego spania w chłodne noce oraz codziennego chodzenia. Jest to uniwersalny dodatek odzieżowy zdolny sprawdzić się w każdych warunkach pogodowych bez względu na sezon. Wysoka jakość wykonania gwarantuje zachowanie przez produkt wyrazistych walorów wizualnych oraz pełni funkcjonalności nawet mimo intensywnego użytkowania oraz prania (poprzez użycie w procesie produkcyjnym wysokiej jakości bawełny czesankowej). Dzięki temu rajstopy wzorowane 0 – 2 lata stanowią inwestycję, z której benefitów korzysta się przez długie miesiące po zakupie, nie będąc zmuszonym do częstej wymiany, chociaż niektórych części garderoby małego dziecka.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.