Opis produktu

Rajstopy dziecięce wzorowane 0 – 2 lata to nie tylko modny dodatek do każdej wyjściowej kreacji najmłodszego członka rodziny, ale przede wszystkim skuteczne zabezpieczenie przed chłodem coraz szybciej zbliżających się miesięcy. Elastyczne rajstopy bardzo dobrze przylegają do powierzchni nogi dziecka zapewniając mu swobodę ruchów oraz nieobciskując. Dziecko może spokojnie biegać oraz skakać w pełni oddając się zabawie nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Rajstopy wzorowane 0 – 2 lata wykonane są z wysokiej jakości materiałów odznaczających się wyjątkową miękkością oraz wytrzymałością na zabrudzenia i spieranie. Bawełna czesankowa, z której wykonane są rajstopy szybko zapewni każdemu dziecku nowy poziom komfortu oraz ciepło. Każdy rodzic pragnący jedynie najlepszych rozwiązań odzieżowych dla swojej pociechy powinien zainwestować w tego rodzaju  rajstopy.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.