Opis produktu

Rajstopy wzorowane 0 -2 lata w kolorze szarym z modnym oraz wyraźnym wzorem piłki do nogi świetnie skomponują się ze sportową kreacja każdego małego piłkarza. Ciepłe rajstopy zapewniają 100% zabezpieczenia przed chłodem w każdych warunkach atmosferycznych. Mogą być one noszone zarówno pod spodenkami w czasie zimniejszych miesięcy jak i same w okresie letnim, dając odpowiedni przewiew i nie odparzając powierzchni skóry. Ich wysoka funkcjonalność osiągana jest dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wysokogatunkowej bawełny czesankowej charakteryzującej się między innymi wybitną miękkością oraz aksamitnością dotyku na skórze. Rajstopy wzorowane 0 – 2 lata to inwestycja odzieżowa, która zwraca się praktycznie momentalnie dając każdemu rodzicowi 100% pewności, że uczynił prawdziwie trafiony zakup.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.