Opis produktu

W przypadku dzieci najmłodszych do 2 roku życia trzeba wybierając ubrania postawić przede wszystkim na wygodę i komfort użytkowania. Wola przedstawia doskonałej jakości rajstopki dla maluchów wieku 0-2 lata. To produkt, który posiada specjalnie wzmocnione miejsca, dzięki czemu rajstopy są znacznie odporniejsze na przetarcia, a więc co za tym idzie posłużą znacznie dłużej Twojemu dziecku, a Tobie zaoszczędzą wydatków w przyszłości. Rajstopy te dzięki szerokiemu wyborowi różnych kolorów dają możliwość dopasowania idealnej kreacji na dosłownie każdą okazję dla Twojego dziecka. Tym sposobem na pewno będziecie się doskonale razem prezentowali. Stylowe wzorki dziecięce n pewno spodobają się Twojemu dziecku, jak również będą pasowały do typowych dla małych dzieci kreacji. Wybierz solidność i doskonałą jakość rajstop dziecięcych od Wola.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.