Opis produktu

Szare rajstopy wzorowane 0 – 2 lata z wyrazistym wzorem pojazdu holowniczego dobrze oraz stylowo zabezpieczą najmłodszego członka rodziny przed nadchodzącymi coraz szybciej chłodami. Prezentowany produkt jest idealnym dopełnieniem okresu jesienno-zimowego jednak zakres jego funkcjonalności nie zakańcza się tutaj. Rajstopy wzorowane 0 – 2 lata to sprawdzony dodatek również w miesiącach letnich, podczas bardziej chłodnych nocy lub też jako standardowa, przewiewna odzież dla uczącego się chodzić malucha. Połączenie bawełny czesankowej z elastycznymi włóknami sprawia, że rajstopy bardzo dobrze trzymają się powierzchni nogi, nie uciskając jej, zapewniając dziecku swobodę ruchów oraz wygodę. Dzięki temu najmłodszy członek rodziny może spokojnie doskonalić swoją technikę chodzenia oraz uniknąć wszelkich odparzeń na skórze.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.