Opis produktu

Wola prezentuje niezwykle solidnie wykonane rajstopy dziecięce dla maluchów w wieku 0-2 lata. To produkt, który posiada specjalne wzmocnienia w niektórych miejscach, dzięki czemu jest jeszcze odporniejszy na wszelakie przetarcia, o które w przypadku małych dzieci nie trudno. Dzięki temu rajstopki są jeszcze bardziej wytrzymałe i wystarczą na dłużej. Doskonały materiał jakim jest niezwykle miękka i jednocześnie wytrzymała bawełna czesankowa daje niesamowicie pozytywne efekty. Przede wszystkim dziecko nie będzie tak mocno narażone na rozmaite przetarcia i obtarcia, które przytrafiają się niezwykle często w sytuacji, gdy używa się klasycznej bawełny. Stylowe wzorki na rajstopkach pozwalają na ich dopasowanie w sposób perfekcyjny do kreacji jaka jest nam na dany moment potrzebna. Wybierz jakość i postaw na ten rodzaj rajstop.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.