Opis produktu

Czarne rajstopy wzorowane 2 – 6 lat o gładkiej fakturze oraz sportowym wyglądzie świetnie dopełnią codziennego ubioru zarówno chłopca jak i dziewczynki. Wykorzystanie w procesie produkcji jedynie najwyższej jakości materiałów sprawia, że prezentowany produkt charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na zabrudzenia, przetarcia, mechacenie, spieranie oraz intensywne użytkowanie wynikające z codziennych aktywności dziecka. To połączenie funkcjonalności z wytrzymałością osiągane jest dzięki zastosowaniu bawełny czesankowej oraz włókien syntetycznych. W efekcie rajstopy wzorowane 2 – 6 lat przynoszą miękki, aksamitny komfort podczas użytkowania oraz swobodę w nieskrępowaniu ruchów. Produkt ten zachowuje pełnię swoich właściwości na długi czas po zakupie stanowiąc nie tylko stylową, ale przede wszystkich praktyczną inwestycję w najlepsze dostępne rozwiązania odzieżowe dla rosnącego dziecka.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.