Opis produktu

Wzorowane rajstopy dla dzieci w wieku 2-6 lat. Wykonane z mocnej, ale jednocześnie niezwykle przyjemnej w dotyku bawełny czesankowej rajstopki doskonale będą nadawały się do codziennego użytku dla Twojego dziecka. To rajstopy, które dobrze sprawują się w różnych warunkach, więc mogą być używane również na zewnątrz w czasie wyjść z dzieckiem. Bawełna czesankowa charakteryzuje się tym, że jest niezwykle miła w dotyku, ciepła i jednocześnie wytrzymała na różne czynniki. Te rajstopy w kolorze jeans na pewno stanowić będą dobre wyposażenie garderoby dziecięcej. Wspaniałe uzupełnienie dla garderoby dziecięcej zarówno dla chłopca jak i dziewczynki na różne okresy roku. Zdecydowanie ubranko te można polecić z racji użytego materiału i solidności wykonania. Wspaniałe uzupełnienie domowej garderoby dla dziecka.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.