Opis produktu

Rajstopy dziecięce 2 – 6 dostępne w ofercie naszego sklepu to połączenie korzystnej ceny, wytrzymałości oraz wysokiej jakości wykonania. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji jedynie najlepszych materiałów prezentowane produkty charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na szereg czynników związanych z codzienną eksploatacją. Efektywnie opierają się one niekorzystnemu działaniu różnorodnych zabrudzeń, częstemu praniu, mechaceniu oraz przedarciom. W rezultacie rajstopy dziecięce 2 – 6 lat zachowują swój nowy wygląd oraz pełną zdolność do optymalnej ochrony dziecka przed chłodem na wiele tygodni po dokonaniu zakupu. Ich zakup to sprawdzona inwestycja w jedynie najlepsze dziecięce rozwiązania odzieżowe. Zapraszamy wszystkich rodziców gorąco do zakupów.

Skład procentowy
Bawełna 83%
Poliamid 11%
Polipropylen 4%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.