Opis produktu

Rajstopy dziecięce 2 – 6 lat to połączenie wysokiej jakości wykonania, komfortu, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. W efekcie udostępniany przez nasz sklep do Państwa dyspozycji produkt stanowi szybką oraz sprawdzoną inwestycję odzieżową, która błyskawicznie się zwróci. Wysoka jakość gwarantuje, że nabyte rajstopy dziecięce 2 – 6 lat zachowają swój nowy wygląd oraz pełną zdolność do zabezpieczenia dziecka przed chłodem na długie tygodnie po zakupie. Prezentowane rajstopy charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na szereg czynników związanych z codzienną eksploatacją. Wydajnie znoszą one: różnego typu naprężenia, częste prania, mechacenie oraz ryzyko przedarcia. Kupując rajstopy dziecięce 2 – 6 lat każdy rodzic ma pewność, że nabywa jedynie najlepszego typu rozwiązania odzieżowe dla swojego dziecka.

Skład procentowy
Bawełna 83%
Poliamid 11%
Polipropylen 4%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.