Opis produktu

Rajstopy dziecięce 2 – 6 lat to połączenie wysokiej jakości wykonania, komfortu, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. W efekcie udostępniany przez nasz sklep do Państwa dyspozycji produkt stanowi szybką oraz sprawdzoną inwestycję odzieżową, która błyskawicznie się zwróci. Wysoka jakość gwarantuje, że nabyte rajstopy dziecięce 2 – 6 lat zachowają swój nowy wygląd oraz pełną zdolność do zabezpieczenia dziecka przed chłodem na długie tygodnie po zakupie. Prezentowane rajstopy charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na szereg czynników związanych z codzienną eksploatacją. Wydajnie znoszą one: różnego typu naprężenia, częste prania, mechacenie oraz ryzyko przedarcia. Kupując rajstopy dziecięce 2 – 6 lat każdy rodzic ma pewność, że nabywa jedynie najlepszego typu rozwiązania odzieżowe dla swojego dziecka.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.