Opis produktu

Znalezienie dodatków odzieżowych, które będą w stanie skutecznie zabezpieczyć dziecko przed chłodem w okresie jesienno – zimowym jest sprawą niełatwą. Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów prezentujemy do Państwa dyspozycji wydajną serię rajstop dziecięcych 2 – 6 lat dostosowaną do specyficznych potrzeb szybko rozwijających się dzieci. Prezentowane rajstopy 2 – 6 lat charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na różnego typu zabrudzenia, częste pranie, mechacenie oraz przedarcia. W efekcie zachowują one swój początkowy wygląd oraz pełnię funkcjonalności na długie tygodnie po zakupie. Kupując oferowany przez nasz sklep produkt rodzice mają pewność, że nabywają jedynie najlepsze rozwiązania odzieżowe, a ich pociecha jest zawsze adekwatnie zabezpieczona przed chłodem.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.