Opis produktu

Jest w tych rajstopach coś niezwykłego, ale nie wiadomo co najbardziej. Czy to kolory? Czy wzory? A może samo wykonanie i wysokiej jakości bawełna? Jedno jest pewne: Twoja córeczka będzie czuć się w tych rajstopach doskonale, bo powstały one od początku do końca z myślą o dziewczynkach w wieku kilku lat – które lubią ładnie wyglądać i czuć się wygodnie.

 

Zobacz ile zalet!

 

Te wyjątkowe dziewczęce rajstopy wzorowane są bardzo komfortowe. Skóra może w nich swobodnie oddychać, ale są przyjazne nie tylko dla niej, ale dla całego środowiska naturalnego. Zatem jest to ekologiczna propozycja, ale też ekonomiczna – bowiem mamy przyjemność zaoferować je w bardzo atrakcyjnej cenie. Można z powodzeniem kupić kilka par naraz i nie martwić się o stan konta – są tak tanie, a przy tym naprawdę kapitalne gatunkowo. Z takiej okazji po prostu trzeba skorzystać!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.