Opis produktu

Rajstopy dziecięce 2 – 6 to sprawdzony oraz efektywny zakup do garderobianej przestrzeni każdego najmłodszego członka rodziny. Chociaż prezentowany produkt ma zastosowanie całoroczne to idealnie sprawdzi się jako dopełnienie zarówno na wyjścia jak i w domu w trakcie jesienno – zimowego okresu. Wysoka jakość wykonania produktu gwarantuje, że zachowa on swoją pełną zdolność do adekwatnego zabezpieczenia dziecka przed chłodem dostarczając mu jednocześnie uczucia miękkiego komfortu płynącego z noszenia. Kupując rajstopy dziecięce 2 – 6 lat rodzice mają 100% pewności, że nabywają tylko najlepsze rozwiązanie odzieżowe dla swojej pociechy. Jest to inwestycja, która swoimi korzyściami bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko jak i długofalowym rozrachunku. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupów.

Skład procentowy
Bawełna 84%
Poliamid 11%
Elastan 2%
Przędza metalizowana 3%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.