Opis produktu

Rajstopy dziecięce 2 – 6 lat to idealny dodatek do garderobianej przestrzeni każdego szybko rozwijającego się dziecka. Prezentowany produkt dzięki swojej wysokiej jakości wykonania zapewni dziecku należytą ochronę przed chłodem oraz uczucie miękkiego komfortu wynikającego z noszenia bez względu na warunki. Dzięki temu rodzice mają zawsze pełną świadomość, że ich pociecha jest adekwatnie zabezpieczona – zarówno w przestrzeni domowej jak i podczas różnorodnych wyjść. Rajstopy dziecięce 2 – 6 lat to połączenie wysokiej jakości wykonania, komfortu, wytrzymałości oraz korzystnej ceny. Produkt ten stanowi rodzaj inwestycji, która bardzo szybko się zwraca – zarówno w krótko jak i długoterminowym rozrachunku. Zapraszamy wszystkich rodziców gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.