Opis produktu

Rajstopy dziecięce zdobione nadrukiem

 

Wygodne rajstopki dziecięce utrzymane w kolorze ciemnej szarości, z wyodrębnioną na błękitno stopom oraz częścią palcową, zdobione na wysokości kostki małym nadrukiem przedstawiającym lwa. Uniwersalne wzornictwo, które charakteryzuje ten model, pozwala na to, by rajstopki były noszone zarówno przez dziewczynki, jak i przez chłopców. Rajstopy wykończone elastycznym ściągaczem, wykonane przy użyciu minimalnej ilości szwów, doskonale dopasowują się do kształtu ciała, trzymają się na swoim miejscu, niezależnie od tego, czy dziecko siedzi w miejscu, czy też pozostaje w ruchu. Rajstopy wykonane są z wytrzymałej i miękkiej bawełny czesankowej, która jest optymalna do użytkowania przez dzieci. Model ten dostępny jest w kilku rozmiarach, dedykowanych dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.