Opis produktu

Rękawki zapewniające ochronę przed kleszczami.

Skład:

71% Bawełna

25% Poliamid

2% Poliester

2% Elastan 

Sposób na niechciane insekty na skórze? Rękawki antykleszczowe Wola!

 

Słoneczne dni zachęcają nas do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Jednak podczas spaceru leśną ścieżką czy chociażby porannego joggingu w pobliżu wody nasz spokój mogą zakłócić dokuczliwi nieprzyjaciele. Mowa oczywiście o wszelkiego rodzaju insektach, m.in. komarach i kleszczach. Jak sobie z nimi poradzić? Wystarczy zaopatrzyć się w produkty z naszej nowej linii Contra Borelia!

 

Rękawki ochronne antykleszczowe zabezpieczają Twoje ręce przed ukąszeniami oraz ugryzieniami insektów. Ponadto dzięki innowacyjnej konstrukcji nie będą przeszkadzać Ci podczas wszelkiego rodzaju aktywności. Prążkowane ściągacze sprawiają, że rękawki Contra Borelia są idealnie dopasowane i nie powodują nadmiernego ucisku. Dzięki miejscu na kciuk chronią one nie tylko część przedramienia, ale także dłoń. Wysoka zawartość bawełny w składzie sprawia, że rękawki ochronne antykleszczowe są niezwykle miękkie i przyjemne dla skóry, dbają również o odpowiednią cyrkulację powietrza. Dodatek włókien elastycznych przekłada się natomiast na ich niezwykłą trwałość i wytrzymałość.

 

Dzięki dostępności w dwóch ponadczasowych kolorach - beżu oraz kahki - oraz uniwersalnym rozmiarze każda Klientka i Klient naszego sklepu wybierze model dopasowany do jego potrzeb. 

Preparat, który ma za zadanie odstraszanie insektów utrzymuje się na produkcie do 40 prań. 

 

Co zawierają wyroby Contra Borelia?

 

Zarówno rękawki ochronne antykleszczowe jak i inne produkty z linii Contra Borelia zawierają biobójczą substancję czynną AM 23-24 szwajcarskiej firmy Sanitized na bazie permetryny. Została ona dopuszczona do obrotu poprzez rejestrację w Urzędzie Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Wszystkie wyroby Contra Borelia są także oznaczone certyfikatem OEKO-TEX Standard 100 - zostały więc przebadane pod kątem substancji szkodliwych i mogą być stosowane do użytku.

 

Pamiętaj, że rękawki Contra Borelia należy zawsze stosować zgodnie z opisem na opakowaniu lub według wskazań specjalisty, a w przypadku wszelkich wątpliwości zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.