Opis produktu

Skarpetki bezuciskowe, wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością i elastycznością. Model ten został tak zaprojektowany, by idealnie dopasowywać się do kształtu ludzkiego ciała. Skarpetki mają specjalnie wykonaną część palcową i piętę, nad kostką skarpetki mają szeroki i wygodny ściągacz, który utrzymuje skarpetki przy ciele. Model ten sięga do połowy łydki, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również w ciepłe dni. Skarpetki są przyjemne w dotyku, a naturalny skład pozwala nosić je nawet osobom, które mają problemy z wrażliwą skórą. Skarpetki mają praktyczny kolor ciemnego beżu, dostępne są w rozmiarach od 39 do 47, tak by każdy mógł dopasować model idealny dla swoich potrzeb.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.