Opis produktu

Wola – skarpetki, o których marzyłaś. To skarpetki, które posiadają niesamowicie oryginalny i ciekawy styl, a jednocześnie są dla dziecka bardzo wygodne. Skarpetki damskie gładkie to krótki styl skarpetek, które na pewno będą wygodne i przydadzą się na wiele okazji. Młodzieżowy styl wykonania i oczywiście solidny materiał jakim jest bawełna czesankowa dają niesamowicie dobre wrażenia i sprawiają, że skarpetki te będzie się niezwykle wygodnie nosiło długi czas i na pewno będą stanowić odpowiednie uzupełnienie garderoby dziecięcej i młodzieżowej na długi czas. Z całą pewnością będziemy mogli zapewnić ten sposób naszej córce doskonałe wyposażenie jej garderoby codziennej i sprawić, by poczuła się wyjątkowo posiadając takie właśnie stylowe skarpetki z żółtymi elementami kolorystycznymi. Wola gwarantuje solidność.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.