Opis produktu

Zaprojektowane z myślą o jak najwyższym komforcie na co dzień, skarpetki masujące damskie z linii Assistance Socks, odznaczają się niezwykłą konstrukcją. Charakterystyczne dla tego modelu jest zastosowanie specjalnej faktury na spodzie stopu. Nierówna powierzchnia pod wpływem nacisku stopy na podłoże zaczyna delikatnie masować ją, co gwarantuje stopniowe rozluźnianie mięśni. Nawet po najcięższym dniu można odczuć ulgę, dzięki temu subtelnemu, trwałemu masażowi. Model cechuje oszczędna forma pozbawiona dekoracyjności. Całość utrzymana jest w jednym kolorze, ściągacz wokół nogawki jest delikatnie zaznaczony, a jedynym akcentem ozdobnym jest drobna naszywka. Marka zatroszczyła się o maksymalny komfort użytkowników, dobierając miękki i rozciągliwy materiał. Dzianina na bazie bawełny i przędz elastycznych zapewnia „oddychanie” skórze, dobrze absorbuje wilgoć, a przy tym dopasowuje się do kształtów stopy podczas wykonywania ruchów.

Skład procentowy
Poliamid 20%
Polipropylen 76%
Elastan 4%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.