Opis produktu

Skarpetki modowe damskie z serii kobiety to idealna para dodatków z wyraźną kobiecą grafiką do każdej codziennej garderoby. Skarpetki na długo zachowują swoją funkcjonalność oraz wyrazistość wzoru dzięki zastosowaniu w procesie produkcji najwyższej jakości materiałów (jak bawełna czesankowa) oraz nowoczesnych technik wytwórczych. W efekcie skarpetki modowe damskie z serii kobiety to szybka, sprawdzona i tania inwestycja, której klienci bez wątpienia będą sobie długo gratulowali. Skarpetki modowe damskie poza doskonałą ochroną stopy w każdych warunkach oraz przynoszeniem nowego poziomu komfortu płynącego z użytkowania umożliwiają sporą oszczędność na przyszłościowych zakupach. Odporność prezentowanej pary na spieranie, mechacenie oraz codzienną eksploatację sprawia, że potrzeba dokupywania nowych par skarpet zwyczajnie maleje.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.