Opis produktu

Skarpetki modowe damskie z serii kobiety to idealna para dodatków z wyraźną kobiecą grafiką do każdej codziennej garderoby. Skarpetki na długo zachowują swoją funkcjonalność oraz wyrazistość wzoru dzięki zastosowaniu w procesie produkcji najwyższej jakości materiałów (jak bawełna czesankowa) oraz nowoczesnych technik wytwórczych. W efekcie skarpetki modowe damskie z serii kobiety to szybka, sprawdzona i tania inwestycja, której klienci bez wątpienia będą sobie długo gratulowali. Skarpetki modowe damskie poza doskonałą ochroną stopy w każdych warunkach oraz przynoszeniem nowego poziomu komfortu płynącego z użytkowania umożliwiają sporą oszczędność na przyszłościowych zakupach. Odporność prezentowanej pary na spieranie, mechacenie oraz codzienną eksploatację sprawia, że potrzeba dokupywania nowych par skarpet zwyczajnie maleje.

Skład procentowy
Bawełna 73%
Poliamid 19%
Polipropylen 6%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.